| Oancea_Cristina_2000 a întrebat:

Hei,TPU! Cum trimit bani altui cont pe stardoll?

Răspuns Câştigător
| AndradaRoxana9 a răspuns:

Nu exista nicio metoda prin care poți face asa ceva. Insa, dacă ai minim lv 12 poți trimite cadouri de pe contul tău unui alt cont.Tot ce trebuie sa faci este sa pui cursorul pe un obiect din magazin, iar lângă preț ar trebui sa vezi un cadou. Apeși pe el și introduci numele contului căruia vrei sa-i trimiți obiectul respectiv.

1 răspuns:
| BlackRaven45 a răspuns:

Nu poţi. Şi eu cred că nici nu ar trebui să poţi. Adică dacă cineva are acces la contul tău poate să te jefuiască. Dar poţi să trimiţi cadouri în schimb.winking