| isbela a întrebat:

Am cont pe stardoll si mi s-au terminat toti bani cum fac alti! sad va rog sa ma ajutati

16 răspunsuri:
| Andradaaaaa a răspuns:

Da! intr-adevar exista si eu am folosit unul e super dar til spun daca imi vei da fundita pe acel raspuns!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invata sa scrii si vor veni singuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista coduri pentru bani. dar te rog nu ma intreba care sunt pentru ca nu le stiu dar am auzit ca exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa mi se intampla si mie aceeasi intrebare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astepti pana maine si iti da alti dar nie nu mi dat alti bani si nu imi mai aparea sacul mov

| ღCARMELAღ a răspuns:

Pai...in fiecare zi primesti bani de la cadouri, site poti duce la "contul meu" apoi la "castiga monede star" si indeplinesti toate sarcinile, care au in dreapta banii pe care ii vei primi.

| yuliutsa a răspuns:

Poti castiga starcoins si nivel... Daca vrei stardolari trebuie s a te conectezi la facebook si twitter sau sa te faci superstar. Sper ca te-am ajutat.

| v9 a răspuns:

Superstar fara bani. Pentru mai multe detalii http://www.youtube.com/watch?v=Uuo9lEsBo5I

| AnastasyaPopp a răspuns:

Iti confirmi e-mialul si ai niste sarcini acolo (pentru starcoins) si te uiti ce poti face.

| DiduKiid a răspuns:

Ce fel de bani? De aia mov ( starcoins ) sau de aia galbeni (Stardollari )? Daca sunt starcoins poti sa ii faci tu happy Langa poza doll-ului tau apar niste bani mov, dai pe ei si o sa iti apara o lista cu ce trebuie sa faci sa ii obtii happy Sunt aproximativ 40 de starcoins pe zi big grin Daca este vorba de cei galbeni (Stardollars ), Poti sa ii obtii doar daca te faci superstar happy Tot langa poza doll-ului tau apare "Ubgrade superstar". Funda? puppy dog eyes

| Carla_Teodora_1990 a răspuns (pentru DiduKiid):

Stardollari poti obtine si cand faci nivelul 10/20/30/40/50/60 si tot din 10 in 10.

| antonia11 a răspuns:

Poți sa faci bani de la academie. S-au conecteazati contul la Facebook și o sa primești 10 sd.

| ElizaDisney a răspuns:

Prin conectarea la facebook, prin conectarea la twitter, prin intrarea Stardoll de pe facebook primesti bani in fiecare zi. Vot.

| maria10mary10 a răspuns:

Eu stiu! trebuie sa faci misiunile de la academia stardoll....vei primii multi bani si cadouri!

| mara99 a răspuns:

Trimiti de pe alte conturi (iti faci alte conturi )cadouri si apoi te duci din nou la saitul tau si reciclezi cadourile. funda te rog.