| anonim_4396 a întrebat:

Am cont pe stardoll si nu stiu cum sa fac bani ca mi sau terminat!

16 răspunsuri:
| LoveMusic a răspuns:

Si eu am avut happy Sincer, nu stiu thinking nu m`am jucat de mult whistling oricum.am facut contul pentru a explora "lumea stardoll" laughing Succes in noua "descoperire" happy

| nonameih0000 a răspuns:

Trebuie sa dai in stnga unde scrie + 0 si apoi play earn si faci un joc din cele 5. vei primi 4 bani valabili azi si 1 care sta pana ce il cheltui! paa

| Aberdeen a răspuns:

Ai posibilitatea de a primi stardollari daca: -te conectezi la un dispozitiv;
-daca devii superstar;
-daca iti conectezi contul de stardoll cu cel de twiter(eu asa am facut si am primit 10 stardollari big grin)
- si stardoll pe facebook cand te conectezi 5 zile la rand(nu mereu) primesti zilnic cate o recompensa pana la ultima zi (a 5-a) unde poti primi 5 stardollari(depinde de recompense)

SPER CA TE-AM AJUTAT.succes!winking

| Aberdeen a răspuns:

....sau ar mai fi posibilitatea de ati face cont pe stuffpoint, dar este mai complicat si mai greu deoarece trebuie strangi suficiente puncte si sa fii fan club STARDOLL pentru a putea primi un card cadou (deci acesta este mai complicat)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci, este o bara roz-deschis unde scrie "Dolls & Games" si iti apare o bara roz-inchis si scrie "Play and Earn". Dai clik pe el si iti apar cateva jocuri. Dai pe care vrei tu si poti sa castigi maxim 5 stardollars pe zi.Mooolt noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am intrebare si eu mi-am facut cont dar mi s-au terminat banii am avut 20 si i-am cheltuit ...sincer putin cam enervant site-u dar haineleeeeeee sunt beeeeton!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai habar nu am cum de fac banii, stiu doar ca poti sa castigi bani daca te faci ss(superstar)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

D1anna, cum te faci superstar?

| anaaa111 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dai bani, platesti cu cartea de credit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cati bani vrei

| ღCARMELAღ a răspuns:

Pai...in fiecare zi primesti bani de la cadouri, site poti duce la "contul meu" apoi la "castiga monede star" si indeplinesti toate sarcinile, care au in dreapta banii pe care ii vei primi.

| Wooo a răspuns:

Http://www.vivasms.ro/h/5f48a30a95
http://www.youtube.com/watch?v=1_Uzb1h1l3g

Alatura-te celei mai cool comunitati si primesti promotii targetate si personalizate, discounturi, oferte last minute, invitatii pentru evenimente direct pe telefonul tau mobil!
In plus, castigi bani. Pentru fiecare SMS pe care il primesti de la vivaSMS esti platit. Vrei mai mult? Recomanzi prietenilor tai si esti platit pentru fiecare SMS primit de ei si membrii recomandati de ei.
In acelasi timp si companiile sunt incantate sa trimita oferte care ti se potrivesc perfect si sunt pe gustul tau.

| Dy.dY KandY a răspuns:

Ori pe jocurile play and earn
ori sa te faci ss adica SUPERSTAR big grin

| DiduKiid a răspuns:

Paii sunt niste jocuri happy Ca sa faci starcoins. Sau stardollars, dar pentru astia trebuie sa te faci superstar :* Funda?

| Ioanica a răspuns:

Pai depinde... eu sincer m-am facut superstar si mi-am luat stardolari cu telefonul (daca te lasa parinti)...dar tu poti sa vaci jocurile alea.apr ma cheama pe stardoll ioanicaca