| cristyblue1999 a întrebat:

Daca ati jucat sau jucati counter-strike 1.6 war3ft puteti sa va chinuiti sa-mi raspundeti. Daca nu, va rog nu va obositi.
La unele servere de war3ft cand apesi space poti apasa de 3 ori si de 3 ori sare. Eu as vrea un sv de cs 1.6 WAR3FT+CSDM la care sa poti sa sari de 3 ori. Stiam un server de genu asta dar l-am uitat. Ma ajutati?

1 răspuns:
| MynyMousee a răspuns:

Eu joc si am jucat dar nu am auzit de asa ceva. scuze nu te.am ajutat imi pare foate rau...