| maryan1997 a întrebat:

Hei TPU
de ce cand vizionez un videoclip de pe youtube.com mi se opreste chiar la mijlocul videoului?

Răspuns Câştigător
| adrianoff a răspuns:

Cand se opreste da-l inapoi cu cateva secunde si el va continua e problema de la platforma youtube.
EX : Daca e la min. 2:30 tu il dai la 2:25
Nu garantez ca merge dar mie cand imi face asa il dau putin inapoi si dupa isi revine. Bafta!

2 răspunsuri:
| asasunteucesafaci a răspuns:

Trebuie sa il lasi sa se incarce! Sau dai cu 2 secunde mai inainte sau inapoi!

| maryan1997 explică:

Da, da eu stau sa ii dau mereu asa? daca petrec si mi se opreste muzica stau mereu sa-i dau asa