| diannna38 a întrebat:

de curand m-am apucat sa joc fifia 09 si cand bat vreun penalty sau corner vreau sa schimb jucatorul in functie de picior putere etc, stiam ca in partea dreapta sus iti aparea o lista imi puteti spune pe care tasta sa apas pentru a imi da lista sa aleg jucatorul dorit care sa execute lovitura libera ori cornerul? Pentru raspunsul corect dau funda +vot

6 răspunsuri:
| maus12 a răspuns:

Tasta e daca este cea pe care sprintezi

| diannna38 explică (pentru maus12):

Si sa dauu gol din lovitura libera cum asii putea in afara de d sa sutez ca nebunnu dq pe sub zid, as vrea sa pot da gol din aproape ori ce zona a careului, san nu stii pe ce buton as putea apasa sa dau mai usor golul din lovitura libera, sau daca vreau sa chem portarul in careu la un corner in minutul 90 pe ce buton apas, multumesc anticipat daca ma ajuti si cu cerintele astea chiar iti dau funda si vot; D

| maus12 a răspuns (pentru diannna38):

La 09 din lovituri libere doar cum iti poztionezi jucatorl catre poarta si d sau rd pentru sut plasat cu portarul apesi c

| diannna38 explică (pentru maus12):

Si la fifa 07 tot asa ca stiam ori la fifia 06 ori 05 puteai sa pui o tinta unde vreai sa dai gol si cand suta fix acolo mergea mingea, daca merge la fifia 07 nu stii cum activez tinta aia?

| maus12 a răspuns (pentru diannna38):

Aia e la fifa 04 din cate stiu eu si pe urma a disparut

| ionutzu23 a răspuns:

Pe tasta E daca esti la PC si RT la xbox... daca nu merge inseamna ca ai controale diferite dar ca sa stii schimbi dupa tasta care baga sprint deci daca ai pe sprint E schimbi dupa E etc