| CoCaCoLa a întrebat:

Hei TPU
imi explicati va rog cum sa folosesc cheat engine 6.1 la farmerama
cum sa fac sa imi creasca plantele mai repede si cum sa am mai multi bani
dau funda la cine explica mai bine

2 răspunsuri:
| vasy1997 a răspuns:

Iti spun eu dar nu stiu daca va merge 100% bine
Deci inainte iti alegi un program prin care il pornesti o sa vezi sus in stanga apoi scrii acolo la value ''coins" dar sa nu uiti ca sa schimbi la double apoi o sa iti apara cateva site-uri pe partea stanga si uh dai la primul si il muti jos in aceeasi parte : bifezi casuta de la site de jos si dai click dreapta pe site si mergi la records sau ceva de genu si apoi la value acolo o sa il gasesti si scrii acolo suma pe care o vreii dar sa nu uiti ca inainte de toate trebuie pornit farmeramawinking

| irinel01 a răspuns:

Nu poti fermarama e un site in care se pot face putine smecherii