| Paul5000 a întrebat:

Imi spune va rog frumos daca imi va merge jocul wolfenstein:the new order pe un Pc cu urmatoarele piese:
- Procesor: AMD SEMPRON X2 190
-Placa video: NVIDIA GEFORCE 210 (1GB DDR3)
-6 GB RAM
Vreau sa stiu daca imi va merge...E cam mare jocul si nu vreau sa imi irosesc timpul pe degeaba happy
Funda daca e cazul!

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu merge, nu te chinui degeaba sa-l descarci! Placa video si procesorul nu suporta cerintele jocului, nici macar cele minime.

| KodrutZ a răspuns:

Itsoft e idiot, o sa mearga din parti. Uita-te aici - http://www.game-debate.com/....../index.php

| itsoft a răspuns:

Merge bine de tot

| RoBoT93 a răspuns:

Cei care l-au creat spun ca trebuie asa :
Window 7 / 8
Procesor Intel I7 sau echivalent-ul AMD
50 GB spatiu liber
Placa video GeForce 460 ( sau mai buna ) / ATI Radeon HD 6850 ( sau mai buna )
Viteza buna de net
Cont STEAM

Deci cu placa video de 1GB nu o sa "mearga bine de tot". O sa il poti juca, dar nu cu grafica mai sus de medium happy
Succes!

| Paul5000 explică:

Multumesc tuturor!