| kMirke a întrebat:

Vreau sa imi iau jocul DarkSiders2.
Componentele pc-ului meu sunt urmatoarele :
- Procesor Intel Core i3 3.3 GHz.
Placa video : Nvidia GeForce GT 630, 2gb, dedicata.
Ram : 3.5 GB, ddr3, 1333.
Ce ziceti, merge? Sau nu prea.

Răspuns Câştigător
| Sava_alex_1997 a răspuns:

Testeaza pe can i run it

| kMirke explică (pentru Sava_alex_1997):

Am descarcat, am instalat dar nu prea m-am descurcat cu deamon`ul. De la skidrow l-am luat. In fine, ma dau batut laughing

| bogdan324 a răspuns (pentru kMirke):

Daca vrei te ajut eu prin skype sau mess sa il instalezi, apropo, sa stii ca nu o sa poti juca online daca nu il ai cumparat pe steam...deci nu cred ca ti-ar folosi prea mult

5 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Merge sigur 100%

| vladut9312 a răspuns:

Iti merge, sau cel putin asa ar trebuiwinking

| eye6eye a răspuns:

Mane scrie pe google "system requirements DarkSiders2" si vezi acolo ce cerinte are jocu. Fundita?big grin