| Blackyjack a întrebat:

Hei TPU, mă ajutati :*? Cănd dau să-mi fac cont pe tumblr imi apare ca la toată lumea :
• Email
• Password
• Username
Ei bine, le-am completat big grin apoi am ajuns la vărstă am scris 13 cand am apăsat butonul de jos mi-a apărut :

`Scuze
Nu am putut finaliza dvs.
de înregistrare în acest moment.`

Apoi am inchis pagina, am redeschis-o din nou si am completat din nouu cerintele am apasat si raspunsul a fost accelasi : `Scuze. Nu am putut finaliza dvs. de înregistrare în acest moment.` Ce as putea face?

♠ Este din cauza vărstei, nu? straight face Probabil, deacceia acum nu ma mai lasa sa creez vreun cont. Un sfat? Dau fundită

4 răspunsuri:
| rubu2002 a răspuns:

Da, cred ca asta este cauza dar poti sa scrii varsta de 20 de ani. Poate asa accepta!? Incearca. SUCCES!

| Blackyjack explică (pentru rubu2002):

Pai da, eu as vrea sa scriu varsta 20 dar NU imi mai da voie! Cand vreau sa-mi fac cont nou ma trece deja la pagina care se deschide si scrie :

`Scuze

Nu am putut finaliza dvs.

de înregistrare în acest moment.`

NU ma mai da inapoi la varsta! Intelegi?

| rubu2002 a răspuns (pentru Blackyjack):

Da.

| Blackyjack explică (pentru rubu2002):

Pai si ce fac?