| moniiq a întrebat:

Mi-as lua un Nokia 201 (Asha). Imi place foarte tare dar am citit pe undeva cum ca n-ar avea Wlan. Este adevarat? Adica, nu prea le am eu cu telefoanele, dar vreau un telefon sa ma conectez la internet fara sa platesclaughing. Sper ca m-ati inteles.

Deci are sau n-are? Si as mai vrea sa imi spuneti, cei care aveti, daca se merita sau nu!

Va multumesc:*

Fundahappy

Răspuns Câştigător
| S3c0ndSh0t a răspuns:

WLAN

No

Nu are Wireless (WLAN) din pacate.
http://www.gsmarena.com/nokia_asha_201-4280.php

| moniiq explică (pentru S3c0ndSh0t):

Deci intr-un final pot spera degeabalaughing)

| S3c0ndSh0t a răspuns (pentru moniiq):

Nokia asa 303 are wi fi (wlan) http://www.gsmarena.com/nokia_asha_303-4278.php

| moniiq explică (pentru S3c0ndSh0t):

Da...l-am vazut, dar sincer nu imi place modelullaughing

| S3c0ndSh0t a răspuns (pentru moniiq):

I-ati Apple atunci

| moniiq explică (pentru S3c0ndSh0t):

Pe la 18 anihee hee

| S3c0ndSh0t a răspuns (pentru moniiq):

Off frate am eu 15 ani si am un iPod Touch 2g.Curand imi iau iPod Touch 4 care este identic cu iPhone 4 si costa maxim 400 lei

| moniiq explică (pentru S3c0ndSh0t):

Faza este ca am mai avut inainte un iPhone dar mi s-a stricat. Acum m-am c-am plictisit de telefoanele cu touch si vreau ceva cu tastatura qwerty, nu stiu de ce, dar chiar imi plac.