| K3nT1 a întrebat:

Mi-ati putea spune un metin2 pvm-pvp gen metin2 alaska? Dau funda! happy

2 răspunsuri:
| adidums291 a răspuns:

Salut, eu te sfatuiesc sa intri pe Metin2IM, o fii el PVM Hard, dar este genial, iar cu pvp, daca apuci sa faci ceva iteme, nu prea iti misca astia prin map1, daca ai nevoie de ceva, ma numesc chaTo, iti sunt la dispozitie daca vrei sa te apuci, mai ales ca nu e serverul prea populat, daca esti hotarat sa intrii, imi dai 1 PM pe Metin2. Te astept, mult noroc!