| RobYnRobYn a întrebat:

Stiti cumva niste site-uri de creeat papusi virtuale, sa ai grija de animale, sa-ti cumperi propria ta casa in lumea Sf si sa o mobilezi? m-am plictisit de Webkinz si de sims.

Răspuns Câştigător
| mikella a răspuns:

Am vazut azi un joc asemanator pe face book. daca vrei mai multe detalii ma interesez si iti zic. dar cred ca trebuie sa-ti faci cont acolo.

55 răspunsuri:
| Buteerflii a răspuns:

Iti spun eu... cel mai tare joc de genul asta este imvu. e super...iti alegi o fata. dupa care vb cu oameni din toata lumea. faci credit(moneda jocului) si-ti cumperi tot felul de lucruri.haine.skin.par.acesorii.animale.case.etc.daca iti faci cont pe imvu o sa mai vb.contul meu e adelina995. pup

| Diana1111 a răspuns:

Si fetita mea joaca un joc pe www.facebook.ro se numeste laddy populary sa intra pe madmoo.com si este acelasi joc numai ca este mai misto... sper sa iti placa

| pisiberta a răspuns:

Lady popular -este cel mai tare joc

| andr14 a răspuns:

Http://www.imvu.com/

Sper sa-ti fie de folos:*

| Bia_6294 a răspuns:

Www.panfu.com sper sa iti placa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miss bimbo... e un joc super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

WWW.pisicavirtuala.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce i-ai dat ei funda nu merita e sacond life e misto rau e bucuresti virtual te rog te rog dam si mie daca num dai intru in calculatoru tu si til virusez laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.missbimbo.com,www.stardoll.com.Sunt bune?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.stardoll.com e supper am jucat si eu:*:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mikella are dreptate.Este pe facebook.trebuie sa ai cont si email.jocul cu papusi virtuale se numeste yoville, este si cu animale numai sa ai grija de el poti sa iti creezi casa(tu esti animalutzul de faptlaughing) sa iti cumperi haine etc pentru el; se numeste petville; este si cu ferma(sa ai grija de animale, sa plantezi sa ai grija de pomi sa iti faci o casa etc se nuemste farmville; mai este unu cu pesti trebuie sa ai grija de ei se numeste fishville; Sper ca ti-am putut fii de ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu
dar cu ai sims imi zici si mie saitu please te rog frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.stardoll.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe stardoll.com ejocurifete.ro ourwold.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai plictisit de Webkinz? Pai intra pe www.ejocurifete.ro, logheaza-te si joaca-te pentru bani! Ii cumperi papusii tale virtuale haine, pantofi si astea. si apoi dai pe salveaza. O sa dai pe un joc si mai la dreapta o sa ai un chat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sunt site-urile www.ejocurifete.ro; www.stardoll.com/en

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady popular si miss bimbo dar mai fain e lady popular

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma-bimbo sau miss-bimbo, cromimi, stardoll

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si se numeste sait de papusi virtuale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Our world

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.ejocurigratis.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut niste jocuri care nu trebuie sa platesti. Da pe jocuri h2o si cauta pa site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pe ladypopular

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun eu saitul e jocuri fete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady popular e super tare, sau cel putin mi imi place ai ce sa faci pe el si nu cred ca poti sa te plictisesti pe el...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Supersecret.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai plictisit de sims? poate de 1 sau 2 da 3 e bestial... daca vrei incearca si tu jocuri make up emo caleas mai calumea(unele)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe facebook sunt multe jocuri acolo