| Gaby405 a întrebat:

O întrebare pentru cei ce înca joacă The Sims 3. Aș vrea să descarc jocul pentru Android însă tot ce am descărcat până acum nu a mers. Am observat că sunt două tipuri de categorii de instalări : prima care verifică licența (după ce se încarcă vreo 10 secunde îmi apare că aplicația s-a oprit) iar a doua trebuie să descarce ceva. Problema cu a doua este că nu-mi descarcă și am încercat toate instalările de pe toate site-urile. Ce îmi puteți recomanda?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Hey, yap, ai avut dreptate si recunosc ca am gresit si este. E posisibil ca serverul de download sa nu mearga. Jocul nu a primit updates de mult, deci si daca il gasesti is sanse sa nu mearga cu un telefon mai nou.

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pentru ca nu exista The Sims 3 pentru Android. Tot ce ai gasit is cateva aplicatii false, modate ca sa arate ca si jocul real.
https://www.ea.com/games/the-sims/the-sims-mobile
https://www.ea.com/games/the-sims/the-sims-freeplay
Astea is singurele jocuri Sims pentru Android.

| Gaby405 explică (pentru Wr3nch):

În trecut am descărcat jocul de pe site-ul Wapdam și a mers, doar că acum când trebuie să descarce fișierele necesare îmi apare la viteza de descărcare NaN

| Gaby405 explică (pentru Wr3nch):

Ce nașpa, adică nu mai există nicio modalitate de a juca acest joc în 2019?

| Wr3nch a răspuns (pentru Gaby405):

Doar cu un telefon vechi compatibil si un apk+date bune, care o sa fie greu de gasit.

| Wr3nch a răspuns (pentru Gaby405):

Hey, yap, ai avut dreptate si recunosc ca am gresit si este. E posisibil ca serverul de download sa nu mearga. Jocul nu a primit updates de mult, deci si daca il gasesti is sanse sa nu mearga cu un telefon mai nou.