| dyanna_9212 a întrebat:

Poate cineva sa ma ajute? Cum fac mai multi stardollars si starpoints pe stardoll?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu. Stii buzele acelea clic pe iele scrii mailul, apoi apesi pe dolarul de langa cel care iti arata cati stardolari ai. votezi o papusa, albumul ei, scena (daca ai aflat de ea) votezi niste haine si niste papusi la prezentare si faci 5 stardollari. 4 sai cheltuesti in ziua cand iai primit altfel dispar. ultimul insa iti ramane o si care e numele tau pe stardoll daca imi dai si parola iti iau si lucruri gratis. a si era sa uit daca faci intr-o luna 70 de stardollari castigi un premiu: o casuta pentru papusi, si multe statuiete. vai era sa uit:numele pe stardoll si daca vrei si lucruri gratis, parola.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Care buze
zi mai explicit te rog mult

3 răspunsuri:
| deliapisicutza a răspuns:

Care buze? de unde? imi spui si mie te rog?

| dyanna_9212 explică:

Am aflat inainte sa raspunzi. merci oricum:*