| eualexandra321 a întrebat:

Hei TPU scuzati categoria dar am o problema cu tastatura am tinut cred o tasta apasata si ea merge in continuare numai ca mi s-au schimbat comenzile la butoane si nu mai stiu pe ce sa apas HEELPhappyacum scriu cu tastatura aia vizuala si mooor aici va dau si funda numai ajutati-ma.mersi:*

5 răspunsuri:
| NnDWtf a răspuns:

Unde merge?! Vezi sa nu ajunga prea departe, fugi dupa ea si adu-o inapoi

| amalia025 a răspuns:

I-ati o tastatura noua. Cat poate sa coste?

| doareu2 a răspuns:

Scoate-o din pc apoi bag-o iar si scoate tasta respectiva si bag-o iar dar usor
FUNDA?

| eualexandra321 explică (pentru doareu2):

Dar tasta n-a ramas blocata nici nu stiu pe ce am apasatlaughing

| eualexandra321 explică (pentru doareu2):

Merge mai multumesc mult>big grin