| stef112 a întrebat:

Salut..de la un timp am o problema. cand ma joc jocuri nu stiu metin 2 gta san andreas etc... nu stiu de ce dar in joc de exemplu in san andreas apas enter sa intre in masina sta putin apoi intra dau sa mearga in fata cu masina sta un pic merge in fata si am observat ca aunci cand tin o tasta apasata nu mai merge alta de ex la metin cand a lupt apas space si oricum dupa ce iau mana de pe tastatura tot se mai bate.dar am observat ca daca tin space apasat nu mai pot sa schimb zoomul catre caracter sau sa il mai misc multumesc pentru ca ati citit tot si poate ma si ajutati... FUNDAA!

2 răspunsuri:
| BayazidFulgerul a răspuns:

Fie e de la hard sau de la placa de baza fie e de la tastatura dar eu iti sugerez sa duci unitatea la un specialist

| stef112 explică (pentru BayazidFulgerul):

Frate pc-ul mi l-a facut un specialist cu piese ultimate..tot placa de baza tot. ar nu stiu de la ce e ca nu mereu mi se intampla