| Frau a întrebat:

Nu stiu ce are tastatura asta:@ nu merge straight face si chestia e ca nu-i veche. am sterso sub butoane d praf si chiar am trantito laughing[a mers catea sec]. credeti ca e de la ea sau de la unitate?
P. S.: scriu cu tastatura vizuala straight face
ceva sfaturi...cam cat mai costa una?

2 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Ce mai ieftina tastatura este cam 50 lei de la Microsoft. Eu iti recomand acest Logitech Media 600: http://www.diycomputers.com.au/images/upfile/200891814135175432.jpg care costa cam 70-80 lei.

De exemplu: folosesc un Logitech G110, ma costat 320 lei, plastic de cea mai buna calitate, taste luminate, mufa de casti, microfon si USB si 12 taste programabile in plus si chiar isi merita banii, sincer

iti recomand sa iei de la Logitech sau Microsoft preturile variaza intre 50-800 lei, depinde de model

Poti sa gasesti tastaturi si de la 20 lei in sus daca vrei o firma vai de ea...

Răspuns utilizator avertizat