| joghu22 a întrebat:

Buna!
Voi primiți cereri pe Instagram de la persoane cu care nu aveti niciun urmăritor in comun? Si daca da, le acceptați?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De acceptat accept, înapoi nu dau decât dacă cunosc sau mi se pare interesantă persoana sau conținutul

| joghu22 explică (pentru Adry05):

Deci e ok daca nu accept?

| Adry05 a răspuns (pentru joghu22):

Normal, e contul tău, faci ce vrei

| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca am primit, dar nu le-am acceptat, pentru ca nu ma intereseaza urmaritorii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,

Daca il/o cunosti din poza depinde de tine daca vrei sa ii dai acceptul, altfel nu vad rostul.
Eu primesc de obicei de la conturi fara poza, iar la astia anonimi nu am de ce sa accept.
In general cei fara poza sunt conturi recent create si ei primesc recomandari de tipul "poate ii cunosti", asa ajunge sa iti trimita tie o cerere sau sunt doar niste " stalkeri, fostul, fosta, nevasta ", etc.

| RoxTomlinson a răspuns:

Da, dar nu le accept.