| DeMeTrIoN a întrebat:

Stie cineva un metin care sa aiba neaparat inel de teleportare, sa fie pvm si sa cresti destul de repede? Pleasepuppy dog eyes dau funda la cel care imi place big grin

9 răspunsuri:
| DeMeTrIoN explică:

N3XuS, nu el, ci o eawinking

| Turdeanul a răspuns:

Metin2 tdl, metin2 united, metin2 dr e mai preferabil.

| Jynque a răspuns (pentru Turdeanul):

Frate,El A cErtu De PVM Tu I Dai De PVP asa ca...

| Denis505 a răspuns:

Metin2 evolution, xpm, mania, incearca-le ca sunt fainewinking

| Jynque a răspuns:

Metin2 Chaos big grin, Si Eu Il Joc.E FFFFFFFF MISto big grin.

| DeMeTrIoN explică (pentru Jynque):

Care este lvl max si itm pana la ce lvl gasesti la magazin? :S

| Jynque a răspuns:

LvL Maxim Este 99 Asa Si La Itm, Si La Shop Is Itm Pana in LVL 30 da La negustorul de armuri ai tot ce trebuie pentru a creste big grin eu am facut lvl 60 in 4-5 ore, cu pauza bineinteles laughing

| Corino a răspuns:

Unicmt2

site-ul: http://unicmt2.com/