| Minimalistul a întrebat:

Hei TPU, stiti link counter strike 1.6 sau care se joaca cel mai mult dar sa nu aiba virusi si sa pot juca in retea
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Desutsu a răspuns:

Frate Counter - Strikeurile de pe net sunt niste copii ale originalului. Nu au virusi dar nu sunt la fel ..nu te ajuta la fel de mult. Jocul original te costa 10 euro ( nou ) la mana a 2 e cam 6 euro. Iti downloadezi programul " Steam " de pe net dupa care iti faci cont (daca vrei sa-ti cumperi Steam) sau te loghezi cu contul aluia care vinde Steamu`l ( daca ei de la cineva ) Poti juca pe puncte cu el ( playzeek ) unde joaca cei mai buni din lume ...pgl si altele. Daca esti jucator inrait ia-ti Steam.

Daca vrei da-mi mesaj si iti vand. ( 6 euro Orange )

Counter Strike : http://www.ilogicgroup.org/viewtopic.php?t=1112
De aici ei jocul ( copia ). Poti juca in retea, nu are virusi si e cel mai bun non-Steam.
Subt imagini scrie cu rosu Download. Dai acolo ca sa-l descarci. Funda?

2 răspunsuri:
| Alex_Alina_1994 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=zbKHxbw4vWw&feature=youtu.be Counter Strike 1.6 Original Curat fara lag