| ionutzcalin a întrebat:

Sal TPU.Am o intrebare si sper ca ma puteti ajuta!:d...stiti cumva un joc de poker care sa se poata juca in retea precum Counter-Strike? Va multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Poker-Blog.RO a răspuns:

Salut! Gasesti aici un tutorial video care iti arata cum sa joci poke cu prietenii la aceeasi masa http://www.poker-blog.ro/......-masa.html

La poker nu este acelasi principiu: faci server si intra altii, ci sunt siteuri care iti ofera posibilitatea sa joci cu softul lor.

Daca mai ai intrebari poti sa le adresezi pe site.
Succes!

| RainDrop a răspuns:

Poker Stats, sau joci pe facebook.

| teddy28 a răspuns:

Descarca de pe google PokerStars tongue instaleaza-l in pc.iti faci cont primesti confirmarea prin e-mail si dupa.bafta multa la jos. P.S. se poate juca si cu bani reali si virtualitongue