| Nebunaticull a întrebat:

Hei TPU sunteti priceputi injocul wrestling2007? imi puteti sune si mie ce inseamna down, up, right, left stati ca mai am cuvinte: grapple, action, guard, toggle target si nearest target faceti o lista si daca stiti niste manevre sa-mi spuneti cum sa le fac PLS

Răspuns Câştigător
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Jos sus dreapta stanga,grapple-il apuci(ca sa ii poti face dif. manevre),action-pai cu asta "te dai mare" si iti creste bara aia de sus sau te urci pe corzi sau iesi/intri in ring, guard e garda cu asta te aperi(nu te astepta sa faca minuni), nearest target-(cea mai apropiata tina) jar toggle target comuti tinta de pe un om pe altul