| alex2355 a întrebat:

Vara asta termin clasa a VIII-a si vreau sa imi cumpar un computer mai bun. nu prea ma pricep sa asamblez computere. Vreau mai multe fps(frames per second) sa ruleze mai repede si sa mearga cele mai noi jocuri. Ce lucruri ar trebui sa cumpar pentru a-mi transforma vechiul Pc intr-un calculator de gaming?

1 răspuns:
| ede4432dfsdqrrw3e a răspuns:

Intreaba-l pe unu dintre colegii tai daca nu stiu unu mai mare il chemi la tine si il intrebi doar prieteni care e cu calculatoarele sau daca vrei iti iei alta placa video iti iei windows 8 profesional. Cam atat, funda happy?