| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un calculator (gata facut) pentru gaming ex sa ruleze jocuri gen dead by daylight.Se poate sa gasesc unul bun deja asamblat? Nu am chef sa il fac eu 1 pentru ca nu ma pricep 2 pentru ca tatal meu crede ca ar fi mult mai usor daca iau unul gata facut (el crede ca toate sunt la fel). Deci...ce as putea sa iau? Daca se poate, nu vreau pretuti gigantice.

Răspuns Câştigător
| alexboss2020 a răspuns:

Si eu am pc de 25 mil si sunt multumit de el hoc jocuri de la detalii medium in sus, high, ultra.

6 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Ce buget ai pentru PC? De fiecare data cand pui o astfel de intrebare trebuie sa spui ce buget ai, ca daca nu specifici eu pot sa iti recomand si un PC de 100 mil

| AlexaMoltez a răspuns (pentru alexboss2020):

Buget nu stiu ce sa zic...25 de milioane maxim 30...Nu sunt foarte bogat.

| alexboss2020 a răspuns (pentru AlexaMoltez):

Bine o sa iti fac unul de 26 milioane ca sa nu te superi ca o sa dai prea multi bani uite aici
http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/2727014/

| alexboss2020 a răspuns (pentru AlexaMoltez):

Si eu am pc de 25 mil si sunt multumit de el hoc jocuri de la detalii medium in sus, high, ultra.

| XYZ02 a răspuns:

Pentru a te putea ajuta trebuie sa ne spui un pret.
Perioada aceasta nu este cea mai buna pentru a lua calculatoare pe piese(s-au scumpit din cauza stock-urilor limitate, multe componente fiind cumparate de mineri)

Aceasta problema cu pretul nu a afect calculatoarele ''gata facute'' deci ai noroc, dar spune-mi un pret.

| PAOOL13 a răspuns:

Acesta este bun pentru jocuri gen GTA V, CS:GO, etc. Probabil merge si Dead by Daylight!
http://www.pcgarage.ro/......4gb-gddr5/
2.750 DE LEI CU REDUCERE