| anonim_4396 a întrebat:

Hei, TPU! Vreau sa imi instalez si sa imi fac un cont pe metin2 osiris. Dar cand imi fac cont, imi scriu datele si dupa imi zice ca inregistrarea este esuata si ca datele nu sunt corecte.
Si langa apare ca sa imi descarc metin2 osiris si imi apare cu winran dar nu stiu ce trebuie sa fac.
Imi spune cineva cum pot sa imi fac contul ca sa nu imi mai dea esuari?
Dau fundita

2 răspunsuri:
| Dreacu a răspuns:

Stiu hack pe Metin2 Uk in + hack moob + hack yang + hack multi boot si hack moob loc.
In caz di vriei contactiazal pi dj vasili la id: dellirikdeakboy rolling on the floor Succes happy

| DaNgEr_4998 a răspuns:

"Dreacu" arati ca esti un tip de tot rahatul cand aduci aminte de hack. Si in cazul problemei tale "Anonim" raspunsul este simplu. Verifica folderul spam si uita-te la e-mail primite de la osiris. Dar asigura-te ca datele sunt CORECTE si au fost acceptate pe osiris ( Sa nu fie folosite de altcineva ) Pe mine ma poti contacta la numele [OS]Sympatic happy! Multa bafta.