| Elenaax a întrebat:

Hei, TPU! Vreau sa imi instalez si sa imi fac un cont pe metin2 osiris. Dar cand imi fac cont, imi scriu datele si dupa imi zice ca inregistrarea este esuata si ca datele nu sunt corecte.

Si langa apare ca sa imi descarc metin2 osiris si imi apare cu winran dar nu stiu ce trebuie sa fac.

Imi spune cineva cum pot sa imi fac contul ca sa nu imi mai dea esuari?

Dau fundita

8 răspunsuri:
| andr3iu a răspuns:

Daca vrei tu iti fac eu cont pe metin2 osiris eu nu mai joc iar contul meu l-am dat.Andersa de mail yanonim52@yahoo.com

| Elenaax explică (pentru andr3iu):

Am reusit sa imi fac cont. Dar nu stiu prea bine sa il instalez. Cand instalez imi apare jos niste carti si dupa imi apare ceva de scris. Ce scriu acolo?

| andr3iu a răspuns (pentru Elenaax):

Pai nu trebuie sa scrii nimic.

| PinkHD3 a răspuns:

Salut as vrea si eu un cont de lvl 1pe metin2soris dau 50lei trimit prin postavorpbim pe id de mess siminelbazatu

| PinkHD3 a răspuns (pentru PinkHD3):

Pe metin2osiris:d

| PinkHD3 a răspuns:

As vrea cont pe metin2osiris dau 50lei trimit prin posta putem vorbi pe id de mess siminelbazatu

| KuckieZ a răspuns (pentru PinkHD3):

Tu dai 50 lei pentru un cont de level1? De ce nu-ti faci?

| KuckieZ a răspuns:

Si eu am patit asa...Dar am scris alta parola si a mers.