| LAURENTIU_7292 a întrebat:

Vreau sa îmi pun word 2007 in romana, şi nu ştiu am încercat să intru in el şi sa caut Optinuile, dar am gasit si nu mi s-a schimbat!
Vă rog ajutati-ma!
Multumesc happy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Vezi aici http://www.filebox.ro/download.php?key=noexlhaz9q3eeidl

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

PACH OFFICE 2007 IN LIMBA ROMANA + INSTALARE
Iti trebuie Daemon Tools pentru a instala Language Pach in lb Romana pentru Office 2007. Daemon Tools trebuie sa fie FULL cu licenta permanenta!
Descarca: http://www.x-url.com/ghv
Codul de descarcare este -> Eduaandrees
Microsoft Office 2007 Language Pack Romanian iso ->>>
http://www.x-url.com/ghx
Dupa ce ai descarcat Microsoft Office Language Pack Romanian, ii faci imagine cu Daemon Tools (sau alt program)(In Daemon Tools, click pe "Add File" (numele fisierului language pach) si apoi click pe "monteaza imagine") iar instalarea incepe automat! Dupa instalare deschide de exemplu Microsoft Word, dupa care mergi la "Office Button" care este situat in stanga sus, dupa ce ai dat click, se deschide o fereastra. Urmatorul pas este sa dai click pe "Word Options". Pasul urmator este sa dai click unde intalnesti "Language Settings...", urmand sa bifezi casuta prezenta acolo si sa selectezi la urmatoarele optiuni unde iti apare "English", "romana". Click "OK","OK" dupa care inchide Office Word si il repornesti! Bafta!

| LAURENTIU_7292 explică (pentru neluL):

Pai Mirosoft Office 2007 saitu pe care mi'l-ai dat tu! linkul nu merge!