| smileysmiley a întrebat:

Buna tuturor!
Am Microsoft Office Word 2003. La calculatoare la noi la scoala este Word 2007.
Unde trebuie sa intru in calculator ca sa il sterg pe Microsoft Word 2003 pentru ca nu stiu unde este instalat ...si sa downloadez Word 2007.
Vreau sa ma ajutati si pe mine cum sa-l dezactivez, sa numai fie in calculator, si de unde as putea sa downloadez Word 2007 Full gratuit?
Pentru cine ma ajuta dau fundita big grin
Astept raspunsuri cat mai repede va rooooooooggggg

2 răspunsuri:
| anca_3211 a răspuns:

Cauti in partitia C, la Programs si in lista aceea vei gasi Office-ul sau mai simplu, intri in Control Panel - Add or remove programs si aici vei vedea o lista din care alegi programul pe care vrei sa il dezinstalezi, si mai departe te ajuta Wizard-ul.
Mai multe versiuni full de Office 2007 le gasesti aici: http://www.softpedia.com/progDownload/Microsoft-Office-Download-58321.html.
Mult succes!

| robert08 a răspuns:

Pai intri si u in start-control panel-remove programs-si o sa-ti arate o lista cu toate programele din pc e si acolo cauti word si il dezinstalezi