| agirll a întrebat:

Vreau sa incep sa joc LOL(League of Legends), cu toate ca nu stiu deloc sa ma joc laughing
Deci, l-am instalat, mi-am facut cont.dar cand deschid jocul m-am pierdut..nu stiu unde sa dau sa ma joc, sa ma loghez.laughing As vrea sa stiu mai multe despre el.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Totenn a răspuns:

Salut, cand ai intrat in joc prima data trebuie sa astepti pana scrie acolo sus 100% apoi apare PLAY (cu portocaliu sus) si dai pe el si te loghezi bafta