| ElenaMaria003 a întrebat:

Hei TPU :* Vreau sa incep sa joc WOW(am mai jucat pe alte pc-uri) dar nu pot sa-l instalez :-s Am vazut si cd-uri cu jocul, dar cineva mi-a spus ca sunt cu oficialul wow si trebuie sa platesc pe luna si fac un level/luna(adica foarte greu)..deci: cum sa-l instalez?laughing funda >:"

Răspuns Câştigător
| BayazidFulgerul a răspuns:

Pentru inceput daca vrei sa joci pe freakz : wow.freakz.ro, il descarci de la ei, iti faci cont sau daca nu vrei sa joci pe serveru ala, te duci in data-> engb-> realmlist.wtf si vezi ce realmlist are serveru pe care vrei tu sa joci. iti faci cont pe serveru ala si te joci acolo pana ajungi sa ai 85 full pvp si l-ai batut pe deathwing pana a zis ajunga