| readdevil a întrebat:

Hei TPU vreau sa ma ajutati :un jucator de metin ma fraierit si mi-a luat toate lucrurile.ce vreau? sa ma ajutati sa ii sparg contul si sa iau DOAR ce imi apartine sau de ce nu tot. FUNDA!{vorbesc serios}

Răspuns Câştigător
| DraGfirE a răspuns:

Sincer tu esti mai prost ca ala cum poti sa iti lasi datele la persoane necunoscute laughing da....sa nu zic ceva.Depinde pe ce metin e ca pe unele ia ceva timp sa spargi.

3 răspunsuri:
| BayazidFulgerul a răspuns:

Vezi tu, stiu un tip... e hacker si ii poate distruge viata sociala aluia... doar ca, vezi tu, el a jurat cu mana pe inima sa respecte un cod : codul lui Kevin Mytnik Reloaded ( Reloaded nu e numele de familie, nu are familie zici ca e facut din mamaliga laughing )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum tea fraerit?

| TrollSoftly a răspuns:

Ii sparg eu contul pe 15 Euro. Faci afacerea?