| NexToWOW a întrebat:

Buna ziuahappy a si eu o intrebare mai dificilahappy sunt jucator de metin, tim mai exact si mi s-a spart contule de 6 ori pana acu, am donat de 2 ori. Spuneti-mi si mie o metoda de a sparge un cont, am cateva persoane carora vreau sa le sparg contul deoarece stiu ca itemele mele sunt la ei siar stafful nu poate face nimic. Ce metode reale de a sparge conturi ( din joc) cunoasteti?

Răspuns Câştigător
| xVLDx a răspuns:

Frate, tot respectu`. Daca mie mi se intampla asa, ma lasam de metin2. Deci, probabil ca ti s-a spart contul` de atatea ori pentru ca: ori ai parola la fel ca contul` (ex: ionion10 si pass ionion10), ori cineva iti stie pass, si intra si iti fura itemele. Eu iti recomand sa-ti schimbi periodic parola, si sa bagi una mai grea. (ex: BucurestiRomania), incearca sa folosesti si litere mari, si litere mici, si cifre. Acum chestia cu metoda de spart conturile. Am vazut pe youtube cateva hack-uri asazise de spart conturi. Eu nu cred ca exista (app: nici trade-hack nu exista). Incearca sa-i aburesti, cum a spus si "Simpson91". Eu de exemplu, nu sunt un player d-ala taran de ii injur pe toti daca ma omoara. Incearca sa te imprietenesti cu ei, sa discutati, se bagi si tu la vrajeala ceva de genu`" Ce-ai zice daca ti-as da eu contul meu, si tu pe al tau, ca doar suntem prieteni buni, si avem incredere unu` in altu`." Ceva de genu`. Poate functioneaza. Eu recunosc, am spart si eu conturi la viata mea, dar conturi gen`: steaua123 si pass steaua123. Incearca si tu combinatii d-astea usoare, cu contul si parola la fel, dar trebuie. sa ai rabdare. Poate vei avea norocul. Bafta, si daca te-a ajutat cu ceva ce am scris eu mai sus, dai si tu funda, ca nu te doare mana. Bafta, si spor la spart conturi. Salut! big grin

4 răspunsuri:
| ionut332 a răspuns:

Sall, fa-ti alt cont si nu le mai zi ca tiai facut altu.SAU ZII LA PARINTI.

| raresstietotcevrei a răspuns:

Hack, daca ai program, sau bani pentru hack.

| Hazer a răspuns:

Uite cum fac eu, il aburesc, ii zic ca ii dau nu stiu ce iteme +9, iar apoi ii zic sa imi dea contul ca il dau si eu, poate ai noroc sa ti-l dea, incerci sa vezi daca merge, dupa ii schimbi parola la cont. Sper ca te-am ajutat! PS : Funda?laughing. A si inca ceva, dai un cont fals dupa ce ti-l da el pe al lui. Si incearca sa spargi contul la copii prosti happy

| NexToWOW explică:

XVLDx mz pentru sfatbig grin oricum dupa ce bagi bani si ai itm bune te trezesti fara nic, apropo trade exista!