| SimionAlexandru69ever a întrebat:

Buna TPU de 2 zile mi-am instalat metin2ro si nu stiu cum sa imi fac o abilitate, dar mai intai vreau sa va spun ca i-am dat contul meu de metin la un jucator de acolo si mi-a pus o doua abilitati si acum vreau si eu sa imi pun dar nu stiu cum trebuie, va rog ajutati-ma Intrebare pentru cei care sint buni in metin2ro Dau Funda happy

2 răspunsuri:
| SPYKER a răspuns:

Pai cand faci lvl iti da un pun (1) sa iti faci o abilitate (cei din metin le numesc "skilluri")eu spun sa iti pui la fiecare abilitate cate un punct apoi pui toate punctele pe o singura abilitate...
de ex: razboinicul la lvl 6 are toate vrajile si cand creste pune toate punctele pe aura sau corp..depinde ce vrei sa te faci happy

| MytzaMytz a răspuns:

Dai c, te duci la magii, adica a treia sau a doua de jos, si sunt acolo bilitatiile, click pe plus si dupa le pui pe bara.