| Alia1 a întrebat:

Vreau sa ma joc cu prietenii mei pe minecraft in lan dar imi trebuie hamachi. Mi l-am instalat dar cand dau sa imi fac un network imi zice sing up or log in to continue using Hamach
Log in /Sing up dau pe una dintre ele si imi zice:
Cannot connect to LogMeIn login service.
Please check your Internet Explorer settings.
si apare un x cu rosu. Daca stiti cum sa fixez eroarea aceasta va rog sa ma ajutati dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Pentru Hamachi ai nevoie de cont. Cu username si parola. Log Me In este pentru cei care au deja cont. In cazul tau, trebuie sa apesi pe Sign Up, adica sa te inregistrezi pe Hamachi.
Trebuie sa te asiguri ca a ta conexiune la internet este functionala, ca procesul de inregistrare si folosire a aplicatiei sa fie corespunzator.