| david4889 a întrebat:

Vreu sa stiu daca imi merge spiderman web of shadows pe configuratia:
placa viedeo nividia geforge 210, ddr3, 1gb
procesor Intel core duo cpu 2.33 ghz
windows xp
2gb pe ram
150gb liber in local disk D
placa de sunet : realtek HD audio output
directx : 9.0c

sa nu ma luati cu uitate pe,,can you run it`` caci nu merge, nu stiu ece si sa nu imi ziceti cu,,incerca sa... ca sa meraga,, can you run...``
cine raspunde primeste funda

Răspuns Câştigător
| Gam3rYT a răspuns:

Da iti va merge cu setarile pe high.
Si chiar si unele jocuri mai noi 2012-2014.
Oricum daca ti-ai mai putea baga inca 4gb ram si o alta placa video ai putea juca si jocurile din 2014.
Funda:*?

2 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Iti merge lejer. Eu nu iti dau link de la game debate pentru ca am aflat ca sunt cam imprecisi. Detalii inexacte.

| compcris00 a răspuns:

Iti merge fara nici-o problema. Daca doresti poti verifica si cu saitul http://www.game-debate.com/....../index.php