| Ungur_Alexandra_1992 a întrebat:

Hei! Va rog ajutati-ma
Cand eraam mai mica exista un joc pe care il jucam pe Pc. Era un joc cu masinute ciudate si colorate, tin minte ca una era ca o casuta mov si existau niste runde si se putea juca si in mai multi jucatori...
Va rog mult

2 răspunsuri:
| kegrtteger a răspuns:

Cred ca zici de Revolt.

| Ungur_Alexandra_1992 explică (pentru kegrtteger):

Nu,pe asta l-am gasit...nu erau niste masinute obisnuite gen, tin minte ca erau ca intr-o desene animata, stiu ca intr-o unda trebuia sa treci peste apa pe un pod...erau mai multe, ce ciuda am laughing