| Gabytsha a întrebat:

Cand eram mica ma jucam un joc cu tom si jerry in care eu eram jerry si treceam mai multe runde, era o runda in niste conducte, intr'o bucatarie sau una cu niste veverite.si treceam mai multe runde si la sfarsitul lor ma bateam cu tom. Funda cine stie happy

Răspuns Câştigător
| andaya08 a răspuns:

Eu stiu 2:
Tom and Jerry : The War of The Whiskers
Tom and Jerry : Fists of Furry

| Gabytsha explică (pentru andaya08):

Nu astea ..astea le stiu si eu ..erau unu in care eu eram jerry si ..nu stiu cum sa iti explic... mergeam prin niste conducte si erau si niste gandaci si ii omoram ca sa pot trece si era acolo branza care imi dadea vita si cerneala care ma facea invizibil.E ok oricum daca nu il sti, iti multumesc ca ai incercat

| Gabytsha explică (pentru andaya08):

L-am gasit. oricum multumesc

| andaya08 a răspuns (pentru Gabytsha):

Cu placere! M-am mai uitat dar n-am gasit nimic!
Oricum e bine ca l-ai gasit kiss.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E si online jocul dar trebuie sa cauti tom & jerry snes edition.