| AlexandruVl19 a întrebat:

Hei, vreau sa stiu de ce mi se inchide laptop-ul cand intru pe jocuri, laptop-ul a fost curatat recent a fost schimbata pasta termoconductoare si cel la care l-am dus a spus ca imi era setat sa imi mearga doar 1 nucleu si acum merg toate 4. Mentionez ca laptop-ul este Lenovo G560.Multumesc happy

3 răspunsuri:
| Bolea_Daniel_1984 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema eu am Acer Aspire 5336 eu cred a de la procesor

| AlexandruVl19 explică (pentru Bolea_Daniel_1984):

Eu am aceasta problema, dupa ce am schimbat pasta si a inceput sa functioneze cele 4 nuclee procesorul nu se incalzeste cooler-u raceste perfect.

| AlexandruVl19 explică:

Astept ori ce parere, ori ce sfat happy