| CaluSmeker a întrebat:

cand ma joc jocuri (cs:go europa universalis 4) pe laptop, mi se inchide dupa 10 - 15 min.
Laptopul a fost curatat recent si pasta termoconductoare a fost pusa acum 1 luna, am si un cooling pad.

Cum as putea rezova problema?

3 răspunsuri:
| BlaDe12345 a răspuns:

Doar cand te joci?
Ai incercat un format, poate ai ceva dubios prin el, virus ceva...
Ruleaza unul din jocuri, sau pe amandoua in window mode si instaleaza un program care iti verifica temperaturile, sa poti vedea cum se prezinta cand te joci, poate asta e problema...

| CaluSmeker explică (pentru BlaDe12345):

Temperaturile sunt foarte ridicate, chiar si cand navighez pe internet.

| BlaDe12345 a răspuns (pentru CaluSmeker):

Probabil asta e problema