| Мāđγ a întrebat:

am nevoie de ajutor.am contul de la un prieten, eu am 12 ani, si joc metin.numai ca mi-am reparat calculatorul[i-am bagat memorie mai mare, am scos virusii, am schimbat placa video]iar inainte mergea sa joc metin.acum nu`mi mai merge, deci iau un client si vreau sa joc pe un server bag mc txt. apoi dau sa pornesc.stiti ca apare fereastra ai cu sura, si scrie in chineza!
Imi merge imi fac cont intru pe el imi faccaracter
dau sa ma loghez, se incarca aia, si cand sa`mi intre, ma scoate. dc
cum sa fac sa nu ma scoata asa imi face si pe hamachi.sau pe orice server intru.la toate ma tot scoate dar nu numai ca ma scoate din joc[ca sa zici ca e de la server] ma socate de tot si se inchide toate ferestrele de l metin!
cum sa fac sa nu ma mai scoata?
Dc ma scoate?
ajutor:X funda

1 răspuns:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Stiu o smecherie care la unele servere de metin nu merg. Iata smekeria :
Dai click dreapta pe joc>>>Dai propietati>>>Dai Compatibyliti>>Si ai o casuta care sub ea scrie Windws 95. Difezi casuta dai pe windows 95 si in loc de windows 95 pui windows 98 windows me duap care dia ok.ATENTIE nu al toate sv de meitn merge. Sper ca tima fost de folos