| SongElena a întrebat:

Heii..am auzit k exista un program sau un virus prin care poti copia datele unei persoane si tot ce are in pc in pc-ul tau.Eu as dori acest program/virus pentru a afla parola unui cont de Imvu.Astept raspunsuri cunumele programului/virusului.Dau funda si vothappy

1 răspuns:
| BloxxDaButcher a răspuns:

Exista un virus numit "love bug" sau "i love you". Se transmite prin outlook express. Se activeaza doar cand deschizi email-ul, atunci incepe atacul, stergand o parte din date, iar datele personale, precum parolele salvate in browser, sunt trimise persoanei care a transmis email-ul. Ca sa-l folosesti iti trebuie cunostinte in domeniul IT de nivel medium spre avansat, acest virus fiind folosit si in ziua de azi de hack-erii de pe glob. In plus iti trebuie un program de ascuns ip-ul, fiindca ai putea avea probleme mari daca esti prins. Daca vrei sa faci asta, trebuie sa expediezi asta intr-un email DOAR in outlook express : http://www.cexx.org/loveletter.htm Este un proces complicat, dar merita, in plus unele parti din acest virus pot fi modificate. Poti modifica subiectul email-ului: rem barok -loveletter(vbe) poti pune :, ca sa il deschida mai repede, si mai poate fii modificat continutul: CONTENT=@-@simple but i think this is good...@-@>"&vbcrlf& _, poti scrie ce vrei dupa @-@ pana la @-@. Cauta in sursa, in acest cod, aceste parti editabile. Succes daca vrei sa faci asta!