| anonim66231 a întrebat:

Heii.am încercat de multe ori sa fac in jocul acela online roblox sa fac robux,cine joaca stie la ce ma refer, dacă poate sa-mi spună cineva cum sa fac robux? Ofer fundă. Mulțumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| KrNs3 a răspuns:

In fiecare zi primeste niste tix-uri sau ceva de genu, in stange sus in colt ai 3 liniute apasa pe ia, dupa aceea trebuie sa-ti deschida o lista, apasa pe trade si dai pe Trade Currency, dupa o sa ai un buton verde pe care scrie TRADE, apasa pe el si acolo schimbi TIX ROBUX! Baftă

1 răspuns:
| anonim66231 explică:

Stiu chestia asta cu TRADE dar ma refeream dacă pot sa fac ceva, o șmecherie sa îmi bage direct robux acolo ca mai am doar 100 tix laughing
Si nu am ce face cu ei, mersi oricum.