| Melisa_Melisa_1992 a întrebat:

Am nevoie de câteva sugestii. Vreau să-mi cumpăr pc, dar să nu depășească 2000 lei. Puteți să-mi dati câteva idei de monitor și unitate? Țin să spun că vreau să mă joc lol și metin pe el.

2 răspunsuri:
| oParadox a răspuns:

Pai in banii aceia poti sa-ti cumperi din magazin (Media Galaxy -preferabil) un laptop decent pentru lol iar pentru metin nu mai spun. Orienteaza-te dupa acesta Intel® Core™ i5-4288U pana la 3. 1GHz+, 15.6", 4GB+, 1TB+, Intel® Iris™ Graphics 5100,
Succes! Funda?

| Sp3c7oR a răspuns:

Salut! Il vand pe al meu pentru suma de 1200!
I7-4790,3.60 Ghz
8 gb ram
Placa video integrata Intel HD Graphics 4600 2 gb ram
Placa video dedicata Asus GeForce GTX 750 TI
Ruleaza orice joc aparut
Singura problema ar fi, ca dupa proba, voi oprii hdd-ul deoarece am foarte multe date pe el!