| MariaRawr a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un Iphone 5. Am cautat peste tot preturi cat de cat rezonabile, dar nu am prea gasit. confused As vrea, daca puteti, sa imi dati un site cu Iphone5, nesigilat, 16GB, alb, dar pretul sa nu depaseasca 2000 lei. In fine, nu stiu daca exista atat de ieftine, dar imi incerc norocul! Funda!

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Tocmai ti-am zis mai sus, daca ai buget de 20 mil NEXUS 5.
daca ai buget mai mic de 14-15 S3 Nou!
nu vei regreta. dispui de suport tehnic din partea mea daca iei o androida.
tot ce ai nevoie te voi ajuta eu.
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com

11 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

De ce iphone si nu Samsung? sa dai jumate din pret pe carcasa si firma?
la 20 mil iei un NEXUS 5 care ii da fum la orice iphone de pe piata.
sa nu mai zic la 16 mil s3 si ala peste toate iphonurile.
sau vrei doar sa te dai mare sa il pui pe masa ca ai "aifon"?
atunci ia Apple.

| MariaRawr explică (pentru SasNetRomania):

Nu e vorba de asta. Am avut un Samsung galasy s advance si mi-am upgradat softul si mi s-a sticat super repede, m-a tinut un an. Si as vrea sa incerc si varianta Apple.

| SasNetRomania a răspuns (pentru MariaRawr):

Nu se strica, se recupereaza cu odinwinking
bagi telefonul in download mode, deschizi odin, iei de pe net un andrid bun si sa reparat telefonul.
si iphonurile si orice telefon se strica la fel de repede happy.
nu iti recomand sa iei nimic second mai ales Apple, ca sunt majoritatea facaturi.
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com

| MariaRawr explică (pentru SasNetRomania):

Si ce ssamsung mi-ai recomanda?

| SasNetRomania a răspuns (pentru MariaRawr):

Tocmai ti-am zis mai sus, daca ai buget de 20 mil NEXUS 5.
daca ai buget mai mic de 14-15 S3 Nou!
nu vei regreta. dispui de suport tehnic din partea mea daca iei o androida.
tot ce ai nevoie te voi ajuta eu.
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com

| HaKa93 a răspuns:

Cauta la mana a 2-a pe mercador sau pe okazii si te intelegi cu vanzatorul despre el. daca nu la sectiunea resigilatelor pe eMAG

| SasNetRomania a răspuns (pentru HaKa93):

Sa iei tu de pe mercador sau okazii ca sunt tepari.ro.

| HaKa93 a răspuns (pentru SasNetRomania):

laughing iti iei de la unu de la tine din localitate, te intalnesti cu el personal si stabilesti cu el la un comun acord

| JustBlack92 a răspuns:

Sarbatori fericite.
De cati bani despui?

| MariaRawr explică (pentru JustBlack92):

Am spus, as prefera sa nu depaseasca 2000 lei

| RebeBere92 a răspuns:

Când o să apară Shitphone 6, o să-l vrei pentru că o să fie mai cool decât predecesorul lui.