| Ioanamaaxd a întrebat:

Heii cat trebuie sa platesti pe imvu ca sa fi vip...dar pe luna?
Funda:X

Răspuns Câştigător
| TheStranger a răspuns:

Daca vrei sa platesti cu cardul atunci costa 9, 99 dolari, dar daca vrei sa-ti cumperi vip cu telefonul, atunci costa 12, 40 euro si ai 2 luni vip + 5100 credite reale. :)
Poti sa-ti cumperi cu telefonul si 2188 de credite reale cu 3, 71 euro sau 5500 de credite reale cu 6, 20 euro.
Pentru mai multe informatii intra pe: http://www.imvu.com/store/phone/
Sper ca ti-a fost de ajutor raspunsul meu. :)