| Smerix a întrebat:

Daca te faci VIP pe Imvu trebuie sa platesti $0.99 centi doar o luna sa in fiecare luna cat timp joci Imvu? va rog raspunsuri ajutatoare...acord fundita*!*

Răspuns Câştigător
| JulianaMokebee a răspuns:

In prima luna platesti doar 0.99 dupa aia mai mult pe luna.Tu alegi cat vrei sa fi VIP. Fundaaa?puppy dog eyes mersiii>big grin

2 răspunsuri:
| Alexandra_7864 a răspuns:

Platesti doar pentru o luna.
Dar iti dau eu un site care trebuie sa functioneze inca si te face gratis.si in 2 3 zile sau poate chiar mai repede iti intra vipul. uitate pe site si completeaza datele
www.imved.com sau ceva de genul :*
Succes:*

| MissJupiter a răspuns:

Pe luna cat timp joci jocul