| ღPufuleț a întrebat:

Heii happy cf-etzy deci am si eu o intrebare pentru voi ce inseamna noob referitor la >Imvu?:

2 răspunsuri:
| IndiferentXD a răspuns:

Noob inseamna incepator, este folosit in general in jocurile online, ca si in cazul tau ''imvu'' de cei cu mai mare experienta care se cred autostiutori, mai pe scurt o insulta/jignire fata de cei incepatori/slabi!

| Loriyo1234 a răspuns:

Inseamna incepator.Dar unii il folosesc pentru arata naspa si nu e popularhappy Sper ca ti.am fost in ajutor.