| SecretKiss_6821 a întrebat:

Heii! Cine poate sa imi spuna si mie cateva coduri pentru club penguin? puppy dog eyes...A si inca ceva. De unde faceti rost de ele?straight face

Răspuns Câştigător
| BiiaJe a răspuns:

Scrie codurile:
mmcode11
mmcode12
mmcode13
JUNNLR11
DECNLR10
PUMPKIN1
D23EXP11
FREEHOOD
Imi dai fundita?big grin

3 răspunsuri:
| BiiaJe a răspuns:

Coduri pentru haine?
Pai...Sora mea stie...
Sunt niste carti pe o pagina ( nu pe CP ) si in carti sunt toate hainele de la inceput pana acum...acolo sunt codurile pentru haine.
Sau..La ce coduri te referi ca eu nu am mai intrat de ceva timp...( 1 an )...

| SecretKiss_6821 explică (pentru BiiaJe):

Poi da coduri pentru haine...am aflat cateva dar nu stiu de unde faceti rost de ele.Stii ca daca intrii acum, dupa ce te intri in contul tau, sus ai un lacat si dai pe el si poti baga anumite coduri si pentru codurile alea primesti haine sau bani sau nu mai stiu ce...

| BiiaJe a răspuns (pentru SecretKiss_6821):

Azi am intrat si eu si le'am scris si au mershappy

| BiiaJe a răspuns (pentru SecretKiss_6821):

Scrie codurile:
mmcode11
mmcode12
mmcode13
JUNNLR11
DECNLR10
PUMPKIN1
D23EXP11
FREEHOOD
Imi dai fundita?big grin