| Carmina10 a întrebat:

Mi-am cumparat acum 2 ani sims 2 Double Deluxe pt PC, dar din pacate am pierdut foaia cu codul pt instalare si acum nu il mai pot instala. Exista o cale sa il instalez, am incercat cu ceva coduri de pe net, dar nu a mers.

1 răspuns:
| TheLonePanja a răspuns:

Din pacate nu cred ca vei mai putea juca deoarece este cod unic... ar fi o singura variata, aceea de a le trimite un mail la cei de la origin cu o poza cum ca ai cutia dar nu cred ca vor face ceva avand in vedere ca il ai de 2 ani... Bafta!